english versionzpět na úvodmapa stráneknapište nám napište nám

Poslední vložené nástroje na prodej:

 • Klavír Yamaha mod. IV. opus 449 422
 • Pianino Scholze op. 80 795
 • Klavír zn. Petrof mod.VI. opus 114 036

naše služby poskytujeme
po celé ČR

mapa Hlavní město Praha Středočeský kraj Královohradecký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Olomoucký kraj

naše pobočky v ČR:

Hlavní město Praha »
Středočeský kraj »
Královéhradecký kraj »
Pardubický kraj »
Plzeňský kraj »
Olomoucký kraj »

Navštivte nás také na:

PIANOPARK s.r.o.

Prodej klavírů a pianin

Nabízíme nové nebo repasované klavíry i pianina. Repasované nástroje, které nabízíme, prošly důkladnou rekonstrukcí, během které jsme vyměnili nebo opravili všechny zničené a mechanicky namáhané části nástrojů. Na tyto nástroje poskytujeme dvouletou záruku.

strana: 1 » |  2 » |  3 »  |  4 » |  5 »
strana 4

Klavír August Förster mod. IV. opus 114 813

Klavír August Förster

Klavír August Förster mod.IV. opus 114 813. Moderní klavír vyrobený firmou Petrof. Nástroj je po kompletní generální opravě uvedený do původního nového stavu. Zvukově velmi dobrý, optimální pro výuku v ZUŠ nebo na konzervatoři. Klavír má zcela novou povrchovou úpravu s novou ořechovou dýhou. V rámci opravy byl vyměněn kolíčník, ladící kolíky a kompletní strunový potah, to vše zajišťuje perfektní stabilitu ladění. V mechanice a na klávesnici byly vyměněny veškeré opotřebované komponenty za nové. Mechanika má nové kompletní násadky kladívek, nová kladívka od německé firmy ABEL, nová dusítka. Klávesnice má nové klávesové obložení, nové veškeré oplstění a nové kašmírové vypouzdření.

Možnost nezávazného vyzkoušení a porovnání s ostatními nástroji na prodejně firmy PPH Collegium. Záruka 2 roky. V ceně nástroje je jedno poprodejní ladění u zákazníka, lze čerpat do 6 měsíců od prodeje. Písemné smlouvy o prodeji. Nástroj bez dalších nutných investic.

prodáno


Klavír August Förster Klavír August Förster Klavír August Förster Klavír August Förster Klavír August Förster
Klavír August Förster Klavír August Förster Klavír August Förster Klavír August Förster Klavír August Förster

Pianino Petrof mod. 135 opus 51 265

Pianino Petrof

Pianino Petrof mod. 135 opus 51 265 po celkové opravě. Nástroj nejvyšší modelové řady vyrobený v roce 1934. Nová povrchová úprava – šelaková politura (původní technologie povrchových úprav), nový lak na rezonanční desce, nový strunový potah, nové ladící kolíky zajišťující dlouhodobé držení ladění, nové kašmírování klávesnice, výměna veškerého opotřebovaného vyplstění mechaniky a pedalizačního mechanizmu, atd. Nástroj má systém moderátor, umožňující ztišení zvuku při hře.

Nádherný a ojedinělý stylový nástroj uvedený do původního nového stavu. Možnost nezávazného vyzkoušení a porovnání s ostatními nástroji na prodejně firmy PPH Collegium. Záruka 2 roky. Písemné smlouvy o prodeji. Záruka zpětného odkupu do 1 roku. Stav původního nového nástroje - bez dalších nutných investic.

prodáno


Pianino Petrof Pianino Petrof Pianino Petrof Pianino Petrof Pianino Petrof
Pianino Petrof Pianino Petrof Pianino Petrof Pianino Petrof

Klavír Petrof mod. IV. op 411 589

Klavír Petrof

Klavír Petrof mod.IV.opus 411 589. Velmi zachovalý klavír s excelentním zvukem a velmi příjemnou hrou. Nástroj vyrobený v roce 1984. Nová povrchová úprava-bílý mat. Po kompletní repasáži mechaniky a klávesnice, vč.výměny opotřebených komponentů. S ohledem na velikost velmi vhodný pro domácí použití. Vhodné pro náročné klavíristy. Možnost nezávazného vyzkoušení a porovnání s ostatními nástroji na prodejně firmy PPH Collegium. Záruka 2 roky.

V ceně nástroje je jedno poprodejní ladění u zákazníka, lze čerpat do 6 měsíců od prodeje. Písemné smlouvy o prodeji. Nástroj bez dalších nutných investic.

prodáno


Klavír Petrof Klavír Petrof Klavír Petrof Klavír Petrof Klavír Petrof
Klavír Petrof Klavír Petrof Klavír Petrof Klavír Petrof Klavír Petrof
Klavír Petrof Klavír Petrof
strana 4
strana: 1 » |  2 » |  3 »  |  4 »  |  5 »

PRODEJ S MOŽNOSTÍ ZPĚTNÉHO ODKUPU

U některých prodávaných repasovaných nástrojů nabízíme možnost zpětného odkupu do jednoho roku od data prodeje za stanovených podmínek obsažených ve smlouvě.


english versionzpět na úvodmapa stráneknapište nám napište nám