english versionzpět na úvodmapa stráneknapište nám napište nám

Poslední vložené nástroje na prodej:

 • Pianino Petrof op. 275 978
 • Pianino Petrof op. 51 594
 • Klavír zn. Rönisch model 265

naše služby poskytujeme
po celé ČR

mapa Hlavní město Praha Středočeský kraj Královohradecký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Olomoucký kraj

naše pobočky v ČR:

Hlavní město Praha »
Středočeský kraj »
Královéhradecký kraj »
Pardubický kraj »
Plzeňský kraj »
Olomoucký kraj »

Navštivte nás také na:

PIANOPARK s.r.o.

Prodej klavírů a pianin

Nabízíme nové nebo repasované klavíry i pianina. Repasované nástroje, které nabízíme, prošly důkladnou rekonstrukcí, během které jsme vyměnili nebo opravili všechny zničené a mechanicky namáhané části nástrojů. Na tyto nástroje poskytujeme dvouletou záruku.

strana: 1 » |  2 » |  3 »  |  4 »
strana 1

Klavír Petrof mod. IV. op 411 589

Klavír Petrof

Klavír Petrof mod.IV.opus 411 589. Velmi zachovalý klavír s excelentním zvukem a velmi příjemnou hrou. Nástroj vyrobený v roce 1984. Nová povrchová úprava-bílý mat. Po kompletní repasáži mechaniky a klávesnice, vč.výměny opotřebených komponentů. S ohledem na velikost velmi vhodný pro domácí použití. Vhodné pro náročné klavíristy. Možnost nezávazného vyzkoušení a porovnání s ostatními nástroji na prodejně firmy PPH Collegium. Záruka 2 roky.

V ceně nástroje je jedno poprodejní ladění u zákazníka, lze čerpat do 6 měsíců od prodeje. Písemné smlouvy o prodeji. Nástroj bez dalších nutných investic.

prodáno


Klavír Petrof Klavír Petrof Klavír Petrof Klavír Petrof Klavír Petrof
Klavír Petrof Klavír Petrof Klavír Petrof Klavír Petrof Klavír Petrof
Klavír Petrof Klavír Petrof

Klavír Petrof 185. op. 47 012

Klavír Petrof

Klavír PETROF 185. opus 47 012 po generální opravě. Nová povrchová úprava-vysoký lesk, nový lak na rezonanční desce, na litinovém rámu, mechanika po GO, nové násadky, nová kladívka, dusítka, nové struny, ladící kolíky, klávesové obložení, kašmírování klávesnice, atd. Klavír zcela srovnatelný s původním novým nástrojem.

Záruka 2 roky. Písemné smlouvy. Nástroj bez dalších nutných investic.

prodáno


Klavír Petrof Klavír Petrof Klavír Petrof Klavír Petrof
Klavír Petrof Klavír Petrof

Koncertní klavír zn. Rönisch model 265

klavír Rönisch

Vyjímečný koncertní klavír zn.Rönisch model 265 po generální opravě. Nástroj koncertní řady s mohutným zvukem, vyroben roku 1896. Nová povrchová úprava, nová dusítka, kladívka, nové struny a ladící kolíky, klávesové obložení ze slonoviny,nové kašmírování klávesnice,atd. Záruka 2 roky. Písemné smlouvy. Nástroj je bez dalších nutných investic.

Historie tohoto nástroje je ojedinělá, stejně jako nástroj samotný. Piano bylo posláno z Německa do rodiny bolívijského prezidenta Mariana Baptisty, který byl ve funkci mezi roky 1892-1896.
Později se klavír dostal na tamější vysokou školu, kde byl velmi zničen. Odtud byl vykoupen a po neúspěšném pokusu opravy místní firmou, byla kontaktována přes internet naše firma s žádostí o provedení opravy. V roce 2007 byl nástroj dopraven do našich dílen, kde byl celkově opraven.


klavír Rönisch klavír Rönisch - detail řezby klavír Rönisch - detail kláves klavír Rönisch - detail mechaniky
klavír Rönisch - detail dusítka klavír Rönisch - detail řezby klavír Rönisch - detail rámu klavír Rönisch - detail rámu klavír Rönisch - detail rámu
strana 1
strana: 1 » |  2 » |  3 »  |  4 »

PRODEJ S MOŽNOSTÍ ZPĚTNÉHO ODKUPU

U některých prodávaných repasovaných nástrojů nabízíme možnost zpětného odkupu do jednoho roku od data prodeje za stanovených podmínek obsažených ve smlouvě.


english versionzpět na úvodmapa stráneknapište nám napište nám